New Moon

2. srpna 2010 v 12:27 | Terka |  Nový měsíc-informace
                                                 
 Bella Swanová (Kristen Stewart) dovršila dospělosti. Edward Cullen (Robert Pattinson) a jeho rodina pozvala Bellu na oslavu do jejich domu. Začátek oslavy probíhá poklidně, i když oslavenkyně není moc nadšená z horlivosti svých upířích přátel. Pak se ale stane nehoda. Bella si rozřízne prst o balící papír a Jasper se neovládne a pokusí se ji zabít.

Více v c.č.


Edward však Bellu zachrání. Další dny Edward mlčí a jeho oči barvy tekutého zlata jako by zamrzly. Asi po třech dnech Belle oznámí, že Cullenovi odjíždí a ona musí zůstat. Edward dokonce Belle řekne, že ji už nemiluje a že se k němu nehodí. Zmizí a po něm zůstane jen strašná bolest a stále se zvětšující se díra v hrudníku nešťastné Belly. Ubíhají měsíce a ona s nikým nemluví, kamarádi si jí přestávají všímat a jejímu otci to dělá velké starosti. Pokouší se ji dokonce přesvědčit, aby odjela do Jacksonvillu za svou matkou Renée, ale Bella tvrdě návrh odmítne a snaží se rozptýlit se svým kamarádem Jacobem Blackem. Rozrůstá se mezi nimi silné přátelské pouto. Později Bella zjišťuje, že se ve Forks objevila Victoria, která touží po jediném- po pomstě za svého druha Jamese a člena skupiny Laurenta, a také, že je Jacob jeden ze smečky vlkodlaků, kteří bojují proti upírům. Také odhaluje zajímavé zjištění, že když se ocitne v nebezpečí, slyší hlas Edwarda!!! Rozhodla se tedy
 "porušovat pravidla a být nezodpovědnou. Je za tím také vidina Edwardova hlasu. Nejprve motorky, potom skok z útesu, který se jí málem vymkl z rukou. Naštěstí byla opět zachráněna, tentokrát Jacobem. Strhla se však podivná souhra náhod. Alice, Edwardova sestra, která dokáže vidět do budoucnosti, ale její vize jsou subjektivní, viděla Bellinu smrt. Edward, který přísahal, že bez Belly nedokáže žít, když není mezi živými, se rozhodne jet do města Volterra, města, které patří "královské rodině" Volturiovi a odhalí svou totožnost, a tak si zajistí smrt. Naštěstí stihne Bella s Alice přijet do Volterry včas a Edwarda od jeho záměru odradit. Poté jsou zajati Volturiovými a odvedeni do jejich sídla, kde musí Bella slíbit Arovi, že se stane upírem. Jen tak by mohli uniknout. Poté byli propuštěni a vrátili se do Forks. Charlie se velmi rozzlobí na Edwarda, možná ještě více než Jacob, který se cítí zrazen. Edward Belle slíbí, že s ní zůstane a vyzná jí lásku a věrnost. Poté se rozhoduje o Bellině proměně. Návrh je schválen, ale Edward stále nesouhlasí a slíbí Belle proměnu až po maturitě, nebo sňatku. Budoucnost však je stále nejistá!!!
"Bude to, jako bych nikdy neexistoval."
Edward
Nový Měsíc
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama